Download hier de trainingstijden van Fitaal De Sportlaan. (PDF-bestand)

logo
 Planning fitnesstrainingen Fitaal De Sportlaan
 Dag    Tijd  Training  Zaal  Begeleider
 Maandag    07.30 – 08.30  Fitness  Olympia  Chris
     08.30 – 09.30  Fitness  Olympia  Chris
     09.30 – 10.30  Fitness  Olympia  Kirsten
     10.00 – 11.00  Fitness  Olympia  Marrit
     10.30 – 11.30  Fitness  Athena  Chris
     14.00 – 15.00  COPD  Athena  Floor*
     16.15 – 17.15  Fitness  Athena  Floor
     17.15 – 18.15  Fitness  Olympia  Floor
     18.45 – 19.45  Fitness  Olympia  Monique
     19.00 - 20.00  Yinyoga  KFT  Rixt/Tealinda
     20.00 - 21.00  Fitness  Olympia  Floor
     20.00 – 21.00   Conditie-circuit  Athena  Monique
     20.15 - 21.15  Yinyoga  KFT  Rixt/Tealinda
Dinsdag       07.45 – 08.45  Fitness  Athena  Chris
     08.45 – 09.45  Fitness  Olympia  Chris
     10.00 -  11.00  Fitness  Olympia  Harmen Jan
     10.00 – 11.00  Fitness  Athena  Tealinda
     11.00 – 12.00  Ouderengroep 55+  Athena  Harmen Jan*
     16.15 – 17.15  Fitness  Athena  Rixt/Harmen Jan
     18.45 – 19.45  Fitness  Olympia  Monique
     19.30 - 20.30  Fit na de bevalling  KFT/Sparta  Kirsten
     20.00 – 21.00  Fitness  Olympia  Harmen Jan
     20.00 – 21.00  Conditie-circuit  Athena  Monique
 Woensdag    #  08.45 - 09.45  Fitness  Olympia  Kirsten
     09.30 – 10.30  Conditie-circuit  Athena  Annemarie
  #  09.15 – 10.15  Fitness  Olympia  Kirsten
  #  16.30 – 17.30  Fitness  Athena  Chris
  #  17.00 – 18.00  Fitness  Athena  Chris
     18.45 – 19.45  Fitness  Olympia  Chris
     19.00 – 20.00  ZwangerFit  KFT  Tealinda *
     20.00 – 21.00  Fitness  Olympia  Chris
     20.00 – 21.00  Fit na de bevalling  Athena  Tealinda *
     20.00 – 21.00  Fit for Women  Athena  Tealinda
 Donderdag     #  08.30 – 09.30  Fitness  Olympia  Jeroen
     09.30 – 10.30  Fitness  Athena  Chris
  #  09.30 – 10.30  Fitness  Olympia  Jeroen
     10.30 – 11.30  Fitness  Athena  Chris
     14.00 – 15.00  COPD  Athena  Floor*
     16.15 – 17.15  Fitness  Athena  Floor
     17.15 – 18.15  Fitness  Athena  Chris
     18.30 - 19.30  Bootcamp/CrossFit  Buiten  Chris
     18.45 – 19.45  Fitness  Olympia  Ellen
  #  19.30 – 20.30  Fitness  Olympia  Ellen
Vrijdag            #  08.45 – 09.45  Fitness         Olympia  Harmen Jan
     08.45 - 09.45  Yinyoga  KFT  Rixt/Tealinda
     10.00 – 11.00  Conditie-circuit  Athena  Chris *
  #  09.15 – 10.15  Fitness  Olympia  Harmen Jan
     10.00 – 11.00  Fibromyalgie  Sparta  Tealinda
     17.15 – 18.15  Fitness  Athena  Kirsten
Zaterdag      08.30 – 10.00  Fitness  Olympia + Athena  Wisselend 

  * Geen regulier bij in plannen
  # Zomerrooster

pluspraktijk2015